środa, 27 października 2021 r. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
ANKIETA

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie prowadzi prace związane z rozpoznaniem niematerialnego i materialnego dziedzictwa kulturowego województwa mazowieckiego. Niniejsza ankieta umożliwi identyfikację i ocenę syntetycznych cech krajobrazu w postaci tradycji, tożsamości i swojskości w Państwa gminie.

Przedmiotem badania ankietowego jest rozpoznanie materialnego i niematerialnego dziedzictwa kulturalnego województwa mazowieckiego. Państwa opinia w tej sprawie jest dla nas szczególnie istotna, gdyż dotyczy postrzegania przez Państwa najbliższego otoczenia i wspólnego dziedzictwa małych ojczyzn.

Państwa odpowiedzi przyczynią się do wykonania Audytu Krajobrazowego Województwa Mazowieckiego, a także zostaną wykorzystane w realizacji innych działań Samorządu Województwa Mazowieckiego w zakresie dziedzictwa kulturowego.
Jednocześnie zwracamy się z prośbą o umieszczenie informacji o ankiecie na stronie internetowej gminy (ew. innym serwisie społecznościowym) w celu dotarcia do jak największej liczby mieszkańców oraz, jeśli to możliwe, rozesłanie pisma wraz z ankietą dotyczącą tradycji, tożsamości i swojskości do sołectw położonych na terenie Gminy.

Uprzejmie proszę o przesyłanie odpowiedzi w wybrany przez Państwa sposób:
1. poprzez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej pod adresem https://forms.gle/V6y7qRxFzyFBw3dg6
2. poprzez uzupełnienie ankiety w załączonym pliku docx i przesłanie na adresy lukasz.kuzak@pw.edu.pl i plock@mbpr.pl
3. poprzez wydrukowanie przesłanej ankiety i po wypełnieniu przesłanie skanu/zdjęcia na adresy lukasz.kuzak@pw.edu.pl i plock@mbpr.pl
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 września br.

08-09-2021