Niedziela, 25 października 2020 r. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Ogłoszenie Wójta Gminy Gielniów
Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Gielniów

W dniach 23.10-30.10.2020 na terenie gminy ankieterzy firmy ASIG wykonają inwentaryzację źródeł ciepła u wszystkich mieszkańców gminy Gielniów.

Inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie gminy Gielniów

Podstawowym celem inwentaryzacji jest zlokalizowanie wszystkich źródeł niskiej emisji (lokalnych kotłowni węglowych i pieców grzewczych), w których spalanie odbywa się w nieefektywny sposób, spalany jest najczęściej węgiel o złej charakterystyce i niskich parametrach grzewczych, węgiel brunatny, drewno, jak również niejednokrotnie odpady z gospodarstw domowych i które odpowiedzialne są za przekroczenia norm jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego.

Istnieje możliwość samodzielnego wypełnienia ankiety online przez mieszkańców Gminy lub poprzez rozmowę telefoniczną z audytorem.

Ankieta znajduje się pod poniższym linkiem:

kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 – 17.00 pod nr:
695 115 822

Zachęcamy do wypełnienia ankiety online lub telefonicznie!

Właściciele nieruchomości proszeni są o przygotowanie informacji:

·       powierzchni użytkowej budynku,

·       źródła ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej (rodzaj, wiek pieca, paliwo),

·       orientacyjnego zużycia paliw i energii na cele ogrzewania,

·       wykonanych termomodernizacji budynku,

·       planowanych termomodernizacji budynku.

Dane pochodzące z ankiet gromadzone są wyłącznie w celu stworzenia bazy inwentaryzacji niskich źródeł emisji na terenie Gminy Gielniów i nie będą udostępniane publicznie oraz przekazywane osobom trzecim.

06-10-2020